Strony

wtorek, 21 czerwca 2011

Koniec z Centre

Niestety to już koniec z WWE Centre.
Teraz zajmę się blogim którym prowadzę z Stivierm
Wrestling Of Cunggry
http://cunggry-wrestling.blogspot.com/
Narq!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz